هلدینگ کیان سپهر لیان GSP دارای تخصص در زمنیه محصولات آرایش و بهداشتی می باشد که با توجه به نیازمندی های موجود در ایران و منطقه توانسته بهترین محصولات ، با بالا ترین کیفیت از تمام نقاط جهان با بهترین برند ها ، جمع آوری کرده و به بازار منطقه عرضه کند .
با عنایت به شناخت کارشناسان ما از نیازمندی های بازار در زمینه بهداشت منطقه ، ما را بر آن داشت تا با کیفیت ترین محصولات که باعث ارتقاء و بهبود سلامت جامعه را موجب می شود ، به این منطقه عرضه کنیم تا ، امیدمندی جامعه جهانی را به سلامت وبهداشت افزایش دهیم تا بتوانیم در کنار هم با خیالی آسوده تر و امیدمند تر زندگی کنیم .
بازار ایران و منطقه شامل دسته بندی های مختلفی در این زمینه می شود که می توان آن را شامل :” توزیع کننده های بزرگ ، فروشگاه های بزرگ ، کلینیک های زیبایی و بیمارستان ها ” می شود .در زمنیه می توان گفت که کوچک ترین خللی در تامین محصولات یا تامین محصولات با کیفیت پایین میتواند تاثیر مستقیم در روح و روان مردم و همچنین سلامت جامعه داشته باشد . ما نیز تلاش خود را بر آن داشتیم تا این نقص یا نیاز بازار را بر با عرضه بهترین محصولات و تکنولوژی بر طرف نماییم .

با افتخار اعلام می نماییم ، با تلاش های شبانه روزی تیم ما روی بازار منطقه افتخار همکاری با شرکت های ذیل را داشته ایم :
کلینیک زیبایی مهبد
کلینیک زیبایی مهر
فروشگاه های زنجیره ای هایپر استار
فروشگاه های زنجیره ای حسام
فروشگاه های زنجیره ای رفاه
سازمان غذا و دارو
شرکت تماد
شرکت زیبایی گلرخ